Titel | Le Serpent d'océan (Estuaire de la Loire) |
---|---|
Lokatie | Saint-Nazaire 21 foto's 6 hotels |
Bezienswaardigheid | |
Eigenaar | dalbera |
Datum | woensdag, 3 juli 2013 |
Relevantie | Nuttige foto? Ja / Nee |

Foto's in de buurt
Hotels in de buurt
-
Holiday Inn Express Saint-Nazaire vanaf € 82,- per nacht 3 km De Holiday Inn Express Saint-Nazaire ligt dicht bij de 20 stranden van Saint-Nazaire en op loopafstand van het stadscentrum. Het hotel biedt hoogwaardige, comfortabele accommodatie.
-
Appart'City Saint-Nazaire Centre vanaf € 40,- per nacht 3 km Het Appart'City Saint-Nazaire ligt in het centrum van Saint-Nazaire, in de nieuwe wijk Villeport. U verblijft hier in de omgeving van het strand, de strandboulevard en een winkelcentrum.
-
Comfort Hotel De L'Europe Saint Nazaire vanaf € 56,70 per nacht 4 km Dit hotel ligt in het stadscentrum van Saint-Nazaire, naast de historische bezienswaardigheden en scheepswerven. Het Comfort Hotel de l'Europe Saint Nazaire biedt comfortabele accommodaties.
-
Le Berry vanaf € 99,- per nacht 4 km Hotel Le Berry heeft een 24-uursreceptie en ligt in het centrum van Saint-Nazaire, op slechts 100 meter van het TGV-station van Saint-Nazaire.
Bekijk alle hotels in Saint-Nazaire